Depolama Sistemleri

Demonte Çelik Su Deposu

İstenilen hacimlerde özel şekil verilen sac parçaların birbirlerine civatalarla monte edilmiş olduğu depo biçimidir.
Oldukça uzun ömürlü bir depo tipidir. İstenildiği takdirde parçalar birbirinden bağımsız olarak değiştirilebilir. Doğa kaynaklarını kullanmadan kolayca kurulabilir. Kaynak gerektirmez. İçerdiği sıvının özelliğine göre depolar farklı materyaller ile kaplanılabilir. İçerdiği sıvı ile asla tepkimeye girmez.

Sulama Havuzu Sistemleri

Mevcut suyun yetersiz olduğu durumlarda, önerilen sistem Sulama Havuzu Sistemleri‘dir. Sulama Havuzları bitkiler için gerekli suyun çevre suları ile karşılanamadığı durumlarda yada çevre sularının ömrünü uzatmak amacı ile yapay olarak inşa edilen yapılardır.

Tarımsal Göletler

Tarımsal Göletler bitkiler için gerekli suyun çevre suları ile karşılanamadığı durumlarda yada çevre sularının ömrünü uzatmak amacı ile yapay olarak inşa edilen yapılardır. Geomembran ile yapılan sulama göletleri doğa koşullarına, bitki köklerine, yosuna, toprakta ve suda bulunan tuzlara ve birçok kimyasala, UV ışınlarına, soğuk ve sıcağa karşı üstün dayanıklılığı sayesinde kullanıcısına, bakım gerektirmeden uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar.